O Firmie

Od roku 1989 zacząłem zajmować się muzyczną obsługą wesel i imprez towarzyskich jako prezenter muzyczny i wodzirej, nieustannie rozwijałem swój warsztat. Podczas mojej działalności wprowadzałem wiele innowacyjnych form rozrywkowych oraz nowości muzycznych o których obecni dj`e wiedzą tylko z historii. Doświadczenie to pozwala mi zabawiać gości w każdym wieku. Potrafię trafnie wybrać nagrania które na listach przebojów pojawiały się tylko na chwile a które w bawiących się budzą wiele miłych wspomnień. Nieobce mi są również występy przed bardzo szerokim gronem publiczności.
Długie przebywanie w kręgu osób zajmujących się organizacją wesel, bankietów i spotkań towarzyskich pozwoliło mi poznać wiele sposobów koordynacji różnego rodzaju eventów. Nabyte doświadczenie zachęciło mnie do rozszerzenia mojej działalności o kompleksową organizację imprez. Lata pracy prezentera muzycznego pozwoliły mi na poznanie wielu specjalistów z dziedziny gastronomii, obsługi kelnerskiej, fotografii, video rejestracji, dekoracji oraz przewozu pary młodej i gości a w efekcie na stworzeniu zgranego zespołu profesjonalistów którzy umożliwią zorganizowanie i przeprowadzenie wybranego przez państwa eventu.

Jesteśmy zarejestrowaną firmą co ułatwia i gwarantuje dobrą współpracę. Każdą imprezę organizujemy na podstawie zawieranych umów za realizacje których wystawiamy rachunki.